Home

aavikko sekoitettu Aika simona halep finala azi kapokki Venäjä aasialainen

Când se joacă Simona Halep - Amanda Anisimova în sferturile de finală de la  Wimbledon 2022 + Cine transmite la TV
Când se joacă Simona Halep - Amanda Anisimova în sferturile de finală de la Wimbledon 2022 + Cine transmite la TV

Ce a deranjat-o pe Simona Halep în sfertul de finală de la Toronto -  Playsport
Ce a deranjat-o pe Simona Halep în sfertul de finală de la Toronto - Playsport

Azi e marea finală de la Wimbledon. Simona Halep are șanse egale cu Roger  Federer! - Ziariștii
Azi e marea finală de la Wimbledon. Simona Halep are șanse egale cu Roger Federer! - Ziariștii

Simona Halep - Elina Svitolina, azi, de la 15.30, în semifinale la Doha.

Simona Halep, pregătită de prima finală a anului: „Vreau să uit anul 2021.  Încă iubesc tenisul, e un sentiment grozav!” | Sport.ro
Simona Halep, pregătită de prima finală a anului: „Vreau să uit anul 2021. Încă iubesc tenisul, e un sentiment grozav!” | Sport.ro

Simona Halep va juca finala turneului WTA 1000 de la Toronto | Monitorul  Expres - Stiri Brasov
Simona Halep va juca finala turneului WTA 1000 de la Toronto | Monitorul Expres - Stiri Brasov

WTA Montreal: Simona Halep va juca azi finala contra americancei Madison  Keys. Iată la ce oră și pe ce program se va vedea meciul – Tenis, tenis,  tenis
WTA Montreal: Simona Halep va juca azi finala contra americancei Madison Keys. Iată la ce oră și pe ce program se va vedea meciul – Tenis, tenis, tenis

TENIS DE CAMP - Simona Halep joaca azi cea mai importanta finala a  carierei, la Roland Garros, cu Maria Sarapova — eMaramures
TENIS DE CAMP - Simona Halep joaca azi cea mai importanta finala a carierei, la Roland Garros, cu Maria Sarapova — eMaramures

Tenis: Simona Halep s-a calificat în finala turneului Melbourne Summer Set  1 | Glasul.md
Tenis: Simona Halep s-a calificat în finala turneului Melbourne Summer Set 1 | Glasul.md

Halep - Rybakina, marele meci de azi pentru finala de la Wimbledon

Simona Halep e în optimile de finală la Toronto! Românca, victorie solidă  cu Shuai Zhang - Eurosport
Simona Halep e în optimile de finală la Toronto! Românca, victorie solidă cu Shuai Zhang - Eurosport

Simona Halep, în finala turneului de la Toronto. Românca a învins-o Jessica  Pegula - Playtech Știri
Simona Halep, în finala turneului de la Toronto. Românca a învins-o Jessica Pegula - Playtech Știri

Video | Prima reacție a Simonei Halep după calificarea în finala de la  Toronto: ”A fost o nebunie!”
Video | Prima reacție a Simonei Halep după calificarea în finala de la Toronto: ”A fost o nebunie!”

Anett, m-ai zdrobit!" Primele cuvinte ale Simonei Halep, după finala  pierdută la Transylvania Open. Mesaj pentru soțul ei
Anett, m-ai zdrobit!" Primele cuvinte ale Simonei Halep, după finala pierdută la Transylvania Open. Mesaj pentru soțul ei

La ce oră joacă Simona Halep în finala turneului de la Toronto!

Simona Halep, campioană la Toronto. Gestul făcut de româncă faţă de Patrick  Mouratoglou după ce a câştigat - Playtech Știri
Simona Halep, campioană la Toronto. Gestul făcut de româncă faţă de Patrick Mouratoglou după ce a câştigat - Playtech Știri

Rezultat Simona Halep. Sportiva a obținut 2 victorii mari la Rogers Cup |  Digi24
Rezultat Simona Halep. Sportiva a obținut 2 victorii mari la Rogers Cup | Digi24

Simona Halep o învinge pe Cori Gauff, merge în sferturile de finală la  Wimbledon! - Treizecizero
Simona Halep o învinge pe Cori Gauff, merge în sferturile de finală la Wimbledon! - Treizecizero

Simona Halep, în finală la Melbourne. Își știe deja adversara, după ce  Naomi Osaka s-a retras | Digi24
Simona Halep, în finală la Melbourne. Își știe deja adversara, după ce Naomi Osaka s-a retras | Digi24

Simona Halep joacă azi în finala Wimbledon 2019 : Europa FM

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep și-a aflat adversara de azi, de la Toronto. Ora de start a  partidei - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara de azi, de la Toronto. Ora de start a partidei - Eurosport

Când joacă Simona Halep finala de la Toronto

Simona Halep, CAMPIOANĂ la Melbourne! A câștigat al 23-lea trofeu WTA al  carierei: Halep - Kudermetova 6-2, 6-3 | Sport.ro
Simona Halep, CAMPIOANĂ la Melbourne! A câștigat al 23-lea trofeu WTA al carierei: Halep - Kudermetova 6-2, 6-3 | Sport.ro

Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la  Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport
Simona Halep, "pedepsită" de Mouratoglou după victoria cu Gauff, la Toronto: "Asta mi-a spus Patrick" - Eurosport

Simona Halep joacă azi finala turneului WTA de la Roma. Meciul va începe la  ora 15.30
Simona Halep joacă azi finala turneului WTA de la Roma. Meciul va începe la ora 15.30

Ce veste tristă a primit Simona Halep la Australian Open. E decizia finală  a organizatorilor - Playtech Știri
Ce veste tristă a primit Simona Halep la Australian Open. E decizia finală a organizatorilor - Playtech Știri